×
Oliver Furniture - Łóżko Seaside Loft
Oliver Furniture - Łóżko Seaside Loft
Oliver Furniture - Łóżko Seaside Loft
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Oliver Furniture - Łóżko Seaside Loft
Oliver Furniture - Łóżko Seaside Loft
Oliver Furniture - Łóżko Seaside Loft

Oliver Furniture - Łóżko Seaside Loft

Oliver Furniture OF21218
7 199,00 zł
Produkt na zamówienie. Dostawa ok. 14 dni roboczych.

Oliver Furniture - Łóżko Seaside Loft

Łóżko Seaside Loft Oliver Furniture to mebel, który łączy w sobie wyjątkowy design z funkcjonalnością. To eleganckie i stylowe rozwiązanie, które nadaje charakteru dziecięcemu pokoju. Jedną z głównych cech tego łóżka jest przestrzeń pod spodem, która może być wykorzystana na wiele różnych sposobów. Może to być miejsce do zabawy, nauki, czy przechowywania, co sprawia, że łóżko staje się wielofunkcyjnym meblem. Do łóżka można dokupić kurtynę, dzięki której pod łóżkiem powstanie dodatkowe mini pomieszczenie do zabaw.

Produkt na zamówienie.
Montaż mebli możliwy na terenie Warszawy, za dodatkową opłatą. W razie pytań o proces realizacji lub montaż skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.


Szczegóły:

  • Wymiary: 97 (141 z drabiną) x 207 x 176 cm.
  • Drabinę można zamontować po obu stronach łóżka.
  • Seria jest produkowana w Europie. 
  • Łóżko pomalowane jest nietoksyczną farbą na bazie wody.
  • Maksymalne obciążenie podstaw łóżka (ciężar statyczny): 120 kg
  • Zgodnie z normą EN 747 łóżka górne i łóżka piętrowe nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 6 roku życia ze względu na ryzyko obrażeń w wyniku upadku.
Kupując w hlonda6.pl możecie wybrać jedną z trzech możliwości dostawy:
1. Kurier DPD – przesyłka dotrze do Państwa w ciągu 1-2 dni roboczych (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 12,90zł przelew, 12,90zł PAYU lub 18,90zł za pobraniem. Zamówienia o wartości pow. 499 PLN opłacone z góry, wysyłamy kurierem GRATIS.

2. Paczkomaty INPOST – przesyłka dotrze do Państwa w ciągu 2-3 dni roboczych (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 12,90zł przelew, 12,90zł PAYU. Zamówienia o wartości pow. 499 PLN, opłacone z góry, wysyłamy kurierem GRATIS.

3. Odbiór osobisty – Bezpłatna dostawa do sklepu stacjonarnego w Wilanowie w ciągu 2 dni roboczych, do zamówień opłaconych z góry. Zamówienia, które nie zostały opłacone za pośrednictwem Przelewy24.pl, w ciągu 30 minut od daty złożenia zamówienia, nie będą realizowane.

*Cennik nie obowiązuje dla mebli marki Oliver Furniture. Dostawa realizowana jest na podstawie oddzielnego cennika:
1. Bezpłatny odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym
2. Wysyłka kurierem DPD: 180 PLN
Adres sklepu stacjonarnego:
ul. Hlonda 6/U1,
02-972 Warszawa,
tel. 883-101-990
Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki (prawo odstąpienia od umowy sprzedaży). Termin zwrotu środków może wynieść od 2 do 14 dni na zasadach określonych w przepisach prawa.

Sklep Hlonda6.pl ponosi odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu 2 lat od tej chwili. W przypadku gdy zakupiony przez Ciebie produkt nie jest zgodny z umową, przysługują Ci uprawnienia określone w ustawie o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu zwrotów i reklamacji oraz przysługujących praw konsumenckich znajdziesz w Regulaminie e-sklepu.