×

Billes & Co. - Marble Box Jungle 1

Billes & Co. BC24
219,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Billes & Co. - Marble Box Jungle 1


Możesz zostać królem dżungli! Ruszaj na spotkanie z egzotyczną roślinnością i dzikimi zwierzętami! Marble idealnie sprawdzą się na urodziny, imprezę lub po prostu żeby dzielić się uśmiechem i szczęściem z tymi, których kochasz. Marble są pozyskiwane z całego świata w przeróżnych kolorach, sortowane i układane tematycznie w pudełka odpowiadające różnym „wszechświatom”. Wszystko jest produkowane z naturalnych i pochodzących z recyklingu materiałów i stanowi przyjazną dla środowiska zabawkę, która pobudzi wyobraźnię dzieci i rozwinie ich zdolności motoryczne. 

Szczegóły: 

  • Zestaw zawiera 60 kulek 16 mm
  • Zapakowane w unikalne, dekoracyjne pudełko
  • Wymiary: 10 x 18 x 3 cm
  • Waga: 500 g
  • Produkt odpowiedzialny ekologicznie, wykonany z wyselekcjonowanych marmurów oraz innych naturalnych materiałów pochodzących z recyklingu i/lub nadających się do recyklingu (opakowania)
  • Marble zaprojektowane i ręczne wykonane w pracowni B&C w Paryżu
Kupując w hlonda6.pl możecie wybrać jedną z trzech możliwości dostawy:
1. Kurier DPD – przesyłka dotrze do Państwa w ciągu 1-2 dni roboczych (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 12,90zł przelew, 12,90zł PAYU lub 18,90zł za pobraniem. Zamówienia o wartości pow. 499 PLN opłacone z góry, wysyłamy kurierem GRATIS.

2. Paczkomaty INPOST – przesyłka dotrze do Państwa w ciągu 2-3 dni roboczych (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 12,90zł przelew, 12,90zł PAYU. Zamówienia o wartości pow. 499 PLN, opłacone z góry, wysyłamy kurierem GRATIS.

3. Odbiór osobisty – Bezpłatna dostawa do sklepu stacjonarnego w Wilanowie w ciągu 2 dni roboczych, do zamówień opłaconych z góry. Zamówienia, które nie zostały opłacone za pośrednictwem Przelewy24.pl, w ciągu 30 minut od daty złożenia zamówienia, nie będą realizowane.

*Cennik nie obowiązuje dla mebli marki Oliver Furniture. Dostawa realizowana jest na podstawie oddzielnego cennika:
1. Bezpłatny odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym
2. Wysyłka kurierem DPD: 180 PLN
Adres sklepu stacjonarnego:
ul. Hlonda 6/U1,
02-972 Warszawa,
tel. 883-101-990
Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki (prawo odstąpienia od umowy sprzedaży). Termin zwrotu środków może wynieść od 2 do 14 dni na zasadach określonych w przepisach prawa.

Sklep Hlonda6.pl ponosi odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu 2 lat od tej chwili. W przypadku gdy zakupiony przez Ciebie produkt nie jest zgodny z umową, przysługują Ci uprawnienia określone w ustawie o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu zwrotów i reklamacji oraz przysługujących praw konsumenckich znajdziesz w Regulaminie e-sklepu.