×
  • Promocja
  • -30%

Książka - Doktor Esperanto i język nadziei

Książki PLAT82
Oszczędzasz 30%
27,93 zł 39,90 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 27,93 zł

Najniższa cena produktu 27,93 zł z dnia 22.07.2024

Ostatnie sztuki w magazynie

Książka - Doktor Esperanto i język nadziei

Poznaj chłopca, który stworzył swój własny język i przyniósł nadzieję milionom. Mara Rockliff wykorzystuje swój wyjątkowy talent do odkrywania zapomnianych historii, aby opowiedzieć o młodym człowieku, który dostrzegł szansę, podczas gdy inni widzieli tylko bariery. To jedyna książka dla dzieci o powstaniu języka esperanto, która również dorosłym przybliża niezwykłe dzieło Ludwika Zamenhofa, w którym zrodził się pomysł na stworzenie nowego, łatwego w nauce języka łączącego ludzi na całym świecie. Zamenhof napisał książkę w swoim języku i podpisał ją: Doktor Esperanto – „ten, który ma nadzieję”. Zilustrowana przez Zosię Dzierżawską książka zachwyca zarówno obrazem, jak i słowem, ożywiając historię niezwykłego języka, jakim jest esperanto. 

Szczegóły: 

  • Tekst: Mara Rockliff
  • Ilustracje: Zosia Dzierżawska
  • Wymiary: 27,7 x 23,7 cm
  • Liczba stron: 40
  • Oprawa twarda
Kupując w hlonda6.pl możecie wybrać jedną z trzech możliwości dostawy:
1. Kurier DPD – przesyłka dotrze do Państwa w ciągu 1-2 dni roboczych (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 12,90zł przelew, 12,90zł PAYU lub 18,90zł za pobraniem. Zamówienia o wartości pow. 499 PLN opłacone z góry, wysyłamy kurierem GRATIS.

2. Paczkomaty INPOST – przesyłka dotrze do Państwa w ciągu 2-3 dni roboczych (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 12,90zł przelew, 12,90zł PAYU. Zamówienia o wartości pow. 499 PLN, opłacone z góry, wysyłamy kurierem GRATIS.

3. Odbiór osobisty – Bezpłatna dostawa do sklepu stacjonarnego w Wilanowie w ciągu 2 dni roboczych, do zamówień opłaconych z góry. Zamówienia, które nie zostały opłacone za pośrednictwem Przelewy24.pl, w ciągu 30 minut od daty złożenia zamówienia, nie będą realizowane.

*Cennik nie obowiązuje dla mebli marki Oliver Furniture. Dostawa realizowana jest na podstawie oddzielnego cennika:
1. Bezpłatny odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym
2. Wysyłka kurierem DPD: 180 PLN
Adres sklepu stacjonarnego:
ul. Hlonda 6/U1,
02-972 Warszawa,
tel. 883-101-990
Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki (prawo odstąpienia od umowy sprzedaży). Termin zwrotu środków może wynieść od 2 do 14 dni na zasadach określonych w przepisach prawa.

Sklep Hlonda6.pl ponosi odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu 2 lat od tej chwili. W przypadku gdy zakupiony przez Ciebie produkt nie jest zgodny z umową, przysługują Ci uprawnienia określone w ustawie o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu zwrotów i reklamacji oraz przysługujących praw konsumenckich znajdziesz w Regulaminie e-sklepu.