Specjalnie dla Ciebie


Misja wyprawka

Wiemy, że kompletowanie wyprawki to ważny i stresujący, a jednocześnie ekscytujący proces. Całe mnóstwo sprzecznych informacji i ogrom produktów dostępnych na rynku, a czas ucieka. Nie martw się, pomożemy Ci! Wystarczy, że napiszesz do nas na hi@hlonda6.pl (w tytule maila wpisz „Misja wyprawka”) albo odwiedzisz nas w naszym showroomie w Warszawie i powiesz obsłudze, że przybyłaś z wyprawkowym bólem głowy, a my natychmiast ruszymy na ratunek! Podpowiemy Ci czym są wyprawkowe hity i mity, pomożemy skompletować wszystkie must-haves, opowiemy o produktach, wszystko zapakujemy, a do tego poczęstujemy pyszną kawą. Usługa „Misja wyprawka” jest bezpłatna.

Hlonda6 VIP

Nie lubisz tłoku i hałasu? Napisz do nas, a my przygotujemy nasz showroom specjalnie dla Ciebie, na wyłączność. W ustalonym dniu i godzinach sklep będzie nieczynny dla innych klientów po to, żebyś mogła w spokoju zrobić zakupy. Wystarczy, że napiszesz do nas na hi@hlonda6.pl i opiszesz nam swoje oczekiwania (w tytule maila wpisz „Hlonda6 VIP”), a my prześlemy Ci przygotowaną specjalnie dla Ciebie ofertę.

Party time

Dziś urodziny, dziś dekoracje! W naszym showroomie w Warszawie dysponujemy butlą z helem, którą napełnimy na życzenie zakupione u nas balony. Klasyczne, cyfry, z konfetti, giganty – co tylko wybierzesz! Balony możesz zakupić online i odebrać napełnione w naszym showroomie. Wystarczy, że po złożeniu zamówienia napiszesz do nas na hi@hlonda6.pl (w tytule wpisz „Party time”) i poinformujesz, że chciałabyś odebrać gotowe balony w konkretnym dniu, o określonej godzinie. Za napełnienie helem zapłacisz wygodnie na miejscu (cennik usługi tutaj). Proste, prawda? Możesz też wybrać balony w showroomie – napełnimy je od ręki. Zapytaj o tę usługę naszą obsługę na miejscu lub napisz na hi@hlonda6.pl w celu uzyskania dodatkowych informacji. Jeżeli chcesz napompować większą ilość balonów, napisz do nas – zarezerwujemy dla Ciebie tę usługę.

Design support

Chciałabyś aby pokój Twojego dziecka wyglądał pięknie i dziecięco, a zarazem wyjątkowo i stylowo? Oferujemy pomoc specjalisty, który pomoże Ci w całości zaprojektować wnętrze, dobrać dodatki, dekoracje i modne drobiazgi. Napisz do nas na hi@hlonda6.pl (w tytule maila wpisz „Design support”), a my prześlemy Ci przygotowaną specjalnie dla Ciebie ofertę!