Filtry×
Meri Meri - Naszyjnik z zawieszkami - Kwiaty i motyle
Meri Meri - Naszyjnik z zawieszkami - Kwiaty i motyle

Meri Meri - Naszyjnik z zawieszkami - Kwiaty i motyle

99,00 zł
Produkt dostępny w butiku

Meri Meri - Naszyjnik z zawieszkami - Kwiaty i motyle

Naszyjnik od Meri Meri z zawieszkami w kształcie kwiatów i motyli to prawdziwa uczta dla oczu i doskonały sposób na przywitanie wiosny. Jego urok tkwi w starannym wykonaniu oraz różnorodnych emaliowanych zawieszkach, które zachwycają kolorami – od delikatnego miętowego, przez radosny pomarańczowy, aż po soczysty koralowy i świeży zielony. 

Ten naszyjnik nie tylko dodaje wyjątkowego blasku każdej stylizacji, ale również wprowadza radosny nastrój, idealny na wiosenne przyjęcia czy codzienne spotkania. Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi świetnie sprawdzi się zarówno w zestawieniach casualowych, jak i bardziej eleganckich.  To subtelna i przemyślana propozycja dla każdej małej miłośniczki biżuterii, która pragnie dodać odrobinę koloru i radości do swojej garderoby.

Szczegóły:

  • Emaliowane zawieszki
  • Posiada złote kółka montażowe i zapięcie typu homar
  • Zapakowane w pudełko w stylu pudełka zapałek
  • Wiek: 8+
  • Wymiary: 25,4 cm
Kupując w hlonda6.pl możecie wybrać jedną z trzech możliwości dostawy:
1. Kurier DPD – przesyłka dotrze do Państwa w ciągu 1-2 dni roboczych (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 12,90zł przelew, 12,90zł PAYU lub 18,90zł za pobraniem. Zamówienia o wartości pow. 499 PLN opłacone z góry, wysyłamy kurierem GRATIS.

2. Paczkomaty INPOST – przesyłka dotrze do Państwa w ciągu 2-3 dni roboczych (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 12,90zł przelew, 12,90zł PAYU. Zamówienia o wartości pow. 499 PLN, opłacone z góry, wysyłamy kurierem GRATIS.

3. Odbiór osobisty – Bezpłatna dostawa do sklepu stacjonarnego w Wilanowie w ciągu 2 dni roboczych, do zamówień opłaconych z góry. Zamówienia, które nie zostały opłacone za pośrednictwem Przelewy24.pl, w ciągu 30 minut od daty złożenia zamówienia, nie będą realizowane.

*Cennik nie obowiązuje dla mebli marki Oliver Furniture, Bermbach, Quax. Dostawa realizowana jest na podstawie oddzielnego cennika:
1. Bezpłatny odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym
2. Wysyłka kurierem DPD: 149 PLN lub 249 PLN - cena uzależniona od gabarytu produktu.
Adres sklepu stacjonarnego:
ul. Hlonda 6/U1,
02-972 Warszawa,
tel. 883-101-990
Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki (prawo odstąpienia od umowy sprzedaży). Termin zwrotu środków może wynieść od 2 do 14 dni na zasadach określonych w przepisach prawa.

Sklep Hlonda6.pl ponosi odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu 2 lat od tej chwili. W przypadku gdy zakupiony przez Ciebie produkt nie jest zgodny z umową, przysługują Ci uprawnienia określone w ustawie o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu zwrotów i reklamacji oraz przysługujących praw konsumenckich znajdziesz w Regulaminie e-sklepu.

Nazwa producenta:

Meri Meri Inc


Dane producenta:

support@merimeri.com

Formal House 60 St Georges Place

Cheltenham, Gloucestershire GL50 3PN

United Kingdom


Podmiot odpowiedzialny:

MM EURP BV


Dane podmiotu:

MMEURP@merimeri.com
Kroonwiel 2 6003 BT Weert Netherlands

Ładowanie...